قوانین سایت

قوانین و مقررات نکته مارکت

ضمن تشکر از انتخاب و اعتماد شما عزیزان، جهت جلوگیری از تضییع حقوق کاربران و رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران و حمایت از کاربران محترم، رعایت موارد زیر از طرف نکته مارکت و کاربران آن، الزامیست:

نکته مارکت صرفا با دامنه Noktemarket.ir فعالیت کرده و هر دامنه دیگر مشابه با پسوندهای دیگر، به این سایت وابستگی ندارد.
نکته مارکت، فقط نماینده اشخاصی است که برای این سایت تولید محتوا می کنند. لذا مسئولیت کیفیت محتوای تولید شده توسط اساتید و سایر همکاران نکته مارکت، به عهده ایشان می باشد و این سایت صرفا پل ارتباطی کاربر و تولید کننده محتوا می باشد.
کاربران محترم می بایست از تغییر دادن مشخصات کاربری خود، بدون هماهنگی با مدیریت سایت، خودداری نمایند. بدیهی است در مواردی که نیاز به اطلاع رسانی به کاربر باشد و دسترسی نکته مارکت به کاربر، به واسطه عدم به روز رسانی نشانی پست الکترونیکی و …. امکان پذیر نباشد، مسئولیت هر گونه ضرر و زیان، به عهده کاربر می باشد.
به منظور حفظ حریم شخصی کاربران، کلیه اطلاعات شخصی و حقوقی آنها در سرور (فضای امنی که نکته مارکت در آنجا بارگذاری شده است) نگهداری شده، و در اختیار شخص دیگری قرار نمی گیرد.
پس از عضویت در سایت، مسئولیت نگهداری از نام کاربری و رمز عبور و کلیه عملیات انجام شده در سایت توسط نام کاربری، به عهده کاربر می باشد.
کلیه بسته های بارگذاری شده در نکته مارکت، دارای قیمت و محدودیت زمانی بهره برداری هستند. کاربر موظف است قبل از خرید اشتراک، این موارد را مد نظر قرار دهد.
بسته خریداری شده قابل ارجاع به نکته مارکت نمی باشد.
جهت پرداخت هزینه اشتراک هر بسته، صرفا از طریق درگاههای پرداخت امن متصل به سایت، استفاده کنید. نکته مارکت هیچ شماره حساب دیگری ندارد.
کاربرها پس از پرداخت هزینه اشتراک، در لیست انتظار تایید، قرار می گیرند. تایید پرداختها توسط اپراتورها، هر روز ساعت ۹ تا ۱۲ انجام می شود. لذا پرداخت خود را با این زمان بندی تنظیم نمایید. پس از تایید پرداخت، بسته مورد نظر، برای کاربر فعال می شود و تا پایان زمان اعلام شده روی بسته، اعتبار خواهد داشت.
ثبت نام در نکته مارکت به منزله قبول تمام قوانین سایت، از طرف کاربر ثبت نام کننده می باشد.
قوانین سایت در صورت تغییر در همین صفحه به روز رسانی می شوند.
در شرایط خاص، عمل به مفاد این توافق نامه در شرایط حاد و خارج از اراده از قبیل بلایای طبیعی (سیل، زلزله، صاعقه، آتش سوزی و …) و بیماریهای خطرناک و همه گیر و …. مستثنی خواهد بود و ارائه خدمات از طرف نکته مارکت به زمان عادی شدن شرایط، موکول خواهد شد.
کاربر می تواند از طریق پست الکترونیکی admin@noktemarket.ir با مدیریت سایت در ارتباط باشد. کلیه ایمیلهای ارسالی از طرف کاربران روزهای دوشنبه ساعت ۱۶ تا ۲۰ بررسی می شوند.
در صورتی که محتوای یک بسته، به روز رسانی شود و یا محتوای آن افزایش پیدا کند، هزینه ای از مشترکین آن بسته تا زمان اتمام مهلت بهره برداری دریافت نخواهد شد. بدیهی است خرید مجدد اشتراک آن بسته، با قیمت جدید صورت خواهد گرفت که نکته مارکت غالبا در چنین شرایطی قیمتها را تغییر نخواهد داد و صرفا محتوا را به روز رسانی خواهد کرد.
نکته مارکت، هیچ گونه مسئولیتی را در مورد کارکرد ناقص سایت که می تواند ناشی از عوامل خارج از حوزه مدیریت این سایت باشد (همانند نقص اینترنت، مسائل مخابراتی، تجهیزات سخت افزاری سرور ارائه دهنده خدمات به نکته مارکت و … )، را نمی پذیرد و وظیفه خود می داند جهت رفع این نواقص، به نوبه خود پیگیری لازم را انجام دهد.
کاربران پس از ثبت نام، باید محتوای مربوط به مشخصات خود را به طور کامل تکمیل نمایند.
ملاک به اتمام رسیدن اشتراک هر بسته، صرفا زمان می باشد و کاربر می تواند به دفعات از بسته خود استفاده نماید.
امکان استفاده از محتوای هر بسته، به صورت شبانه روزی تا پایان اشتراک بسته، فراهم می باشد.
دامنه Noktemarket.ir، لوگو و سایر علائم تجاری ثبت شده، بسته ها و خدمات درج شده در سایت، متعلق به نکته مارکت می باشد و بدون کسب اجازه کتبی، هرگونه کپی‌برداری و استفاده از موارد فوق ممنوع خواهد بود.
کلیه محتویات وب‌سایت، مشمول قانون کپی‌رایت (مالکیت حقوق معنوی) می‌شود.

X